Yükleniyor
0532 650 73 02
Hemen Ara WhatsApp Destek Hattı

Sigortalı eşya taşıma

Sigortalı eşya taşıma günümüzde artık sıkça yapılan bir işlem haline gelmiştir. Bu sebeple her geçen gün sigorta sözleşmesi yapan nakliye firmaları artmaktadır. Nakliye firmalarının artması da rekabetin gücünü arttıran bir etkendir. Fakat bunun yanı sıra; nakliye yapan firmaların sayısı arttıkça, müşteriye sunulan hizmet kalitesi de azalmış oluyor. Tabiki sektördeki her firma kötü diyemeyiz fakat piyasadaki her firmanın da iyi olduğundan bahsetmek mümkün değildir. Böyle durumlarda genellikle karşılaşılan temel sorunlar; müşteri tatminsizliği, sunulan işin yeterince güvenilir ve kaliteli olmayışı, müşteri memnuniyetini göz önüne almadan çalışan müşteriyi para olarak gören firmalar vs.  Bu sorunlar sonucunda ise, mutsuz müşteri ve hasar görmüş eşyalar olabilmektedir. Böyle durumlarda firma sorumluluğu üzerine almayıp, suçlu olarak müşteriyi hedef alabilmektedir. Ve sonunda mağdur olan müşteriler olmuş olmaktadır.

Sizi nakliyatçıdan gelebilecek tüm zararları önleyen sigorta sözleşmesidir. Yalnız dikkat edin. Sektöre baktığımızda, birçok firma sözleşmesini kendi yazıyor ve müşteriye sadece imzalamak kalıyor. Böyle hatalara düşmeyin çünkü yapılan anlaşma sizi nakliye firmasından değil, firmayı sizden koruyor. Öylesine istisna maddeler koyan firmalar var ki neredeyse sizin eşyalarınıza el koysa siz hiçbir şekilde ses çıkaramayacaksınız. Hiç mi sigorta sözleşmesi yapmayalım? Diye bir soru aklınıza geldiyse şöyle söyleyelim, siz taşınma sırasında olası kazaları önlemek adına sigorta yapmanız gerekir fakat maddeleri siz okuyun siz inceleyin siz eklemeler yapın. Göreviniz sadece imza atmak olmasın Eğer bu tür sorunları yaşamak istemiyorsanız; bizim gibi temiz ve titiz çalışan, bilindik, kaliteli ve de eşyalarınıza sigorta yapan firmaları tercih etmeniz yararınıza olur

Sigortalı eşya taşıma oldukça önemli bir hizmettir. Müşterilerin hizmet sonucu memnun kalması için bizim gibi müşteri odaklı çalışan şirketlerden, yani bizim firmamızdan hizmet almanız gerekir.  Ayriyeten müşterilerimizin eşyalarını profesyonel çalışanlarımız sayesinde özenle paketliyoruz. Bu sayede eşyalarınız çok uzun yollar taşınsa dahi hiçbir hasar görmeden nakliye olunacak noktaya götürmekteyiz. Eğer bizi tercih ederseniz, sonucunda hem siz karlı çıkmış olursunuz hem de biz firmamıza sizin sponsorluğunuzla değer katmış oluruz.

Hizmet fiyatı konusunda ise, oldukça cüzi rakamlarda çalışmaktayız. Eşyalarınızın boyutu, yakıt masrafları, çalışan ücretleri ve de ambalajlama ücretleri vs. Gibi hizmetler fiyat konusunu belirlemektedir. Saydığım tüm masraflara rağmen, fiyat politikamız her daim müşteriden yana olmuştur. Bu yüzden de memnun olan müşterilerimizin  bizden bahsettiği için sayelerinde  çokça tercih edilen firma olmaktayız.  Eğer size verdiğimiz hizmetten memnun kalırsanız, yakınlarınıza bizi bahsetmeyi unutmayın.  Şimdiden müşterilerimize bizi tercih ettiklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Hemen Ara WhatsApp Destek Hattı