Yükleniyor
0532 650 73 02
Hemen Ara WhatsApp Destek Hattı

Şehir içi nakliyat

Müşterimiz güven duymak ister

Evinizden  veya işyerinizden taşınma kararı aldığınızda, eşyalarınızı yeni bir adrese nakletmede güven duymak ve risk almamak istersiniz. Ev veya ofis sahibi bireylerin değerli eşyalarını dikkatle nakledecek firma sayısı oldukça az olduğu için, şehir içi nakliyat işlemlerinde referans sayısı yüksek firmaların tercih edilmesi karlı olacaktır.  Özellikle önem verdiğiniz eşyalarınızın sorumluluğunun tamamını üstlenen firmamız, nakliye yapan firmalar içinde en güvenilen ve nitelikli işler yapan kurumlar içinde gösterilmektedir.

Ofis, fuar, banka, büro, ev vs. ve bunun gibi taşıma işlemlerinde kaliteli bir hizmetten yararlanmak isteyenler, ilk olarak nakliye sırasında eşya tahrişinin oluşmaması için firmaların bu konuda önlem almasını istiyor. Firmamız şehir içi nakliyat işleminde bu tür sorunların önüne geçmek adına  ambalajlama işleminde özenli davranıyor. Ev hanımlarının daha dikkat ettiği temizlik konusunda ise özenli çalışan personellerimiz, paketlemede de gayet profesyonelce çalışmaktadır.

Zaman bizim için önemli

Yoğun hayatının koşuşturmasında taşınmak isteyen fakat buna zaman ayıramayan bireylerin her zaman imdadına nakliye firmaları gelmektedir. Çalışan bireylerin korkulu rüyasına dönüşen ev ve ofis taşıma, bizim gibi temiz ve müşteri odaklı çalışan firmalar sayesinde kabus olmaktan çıkıyor. Özellikle günlük koşuşturma içerisinde zamanla yarışan müşterilerimizin isteklerini oldukça hızlı karşılayan firmamız, bu özelliğiyle diğer firmalardan açık ara önde gelmektedir.

Nakliyat firmasına karar verirken dikkat edilmesi gerekenler

Gün geçtikçe insanların ihtiyaçlarıyla doğru orantıda şirket sayılarda artmaktadır. Nakliye firmasının yalnızca ticari amaç gütmesi, şirketin yeni kurulması vs. gibi sebeplerden dolayı birçok firma dava ve şikayet  açılmasına sebep olmuştur. Bu sebeple nakliye firmasına kara verirken önceliğiniz güven duyduğunuz bir yer olması gerekmektedir. Kaliteli ve profesyonel çalışan firmalarla anlaşmak, eşyalarınızın aşınmamasına ve nakliye stresi sırasında daha fazla strese girmemenizi sağlayacaktır.

Nakliyat aşamaları

Müşterilerimizin isteklerini karşılamak amacıyla, ofis ve ev eşyalarınızın bulunduğu yerden taşınacak adrese tam zamanında nakliye olması için gerekli prosedürleri;

*Planla

*uygula

*kontrol et

Nakliye süreci aşamaları;

*Paketleme ve demontaj

*eşyaların nakliye aracına taşınma işlemi

*Verilen adrese eşyaların taşınması

*Eşyaların montajı ve istenilen yerleri yerleştirilmesi

Bu saydığım aşamaları firmamız özenle tamamlamaktadır. Bizi tercih ettiğiniz takdirde size kaliteli, hızlı ve güvenilir bir hizmet vereceğimizden şüpheniz olmasın.

 

Hemen Ara WhatsApp Destek Hattı